Termal Kaplıcaları

Sağlık turizmi tatil merkezi

Termal Mobil Logo

• Site Kullanım Şartları »

Gizlilik Politikası
 • Veri toplama ve paylaşım.
  1. Sitemizde yayın kalitesini iyileştirebilmek amacı ile çerez{cookie} kullanılmakta ve yazılım desteği ile tarayıcı bilgileri alınmaktadır. Bunun dışında iletişim kurmak isterseniz sizin belirlediğiniz kişisel veriler sisteme kaydedilmektedir.

   Bu sitede toplanan veri tamamı ile yazılım iyileştirme amacı ile kullanılmakta ve asla ticari amaçlı olarak üçüncü şahıslara pazarlanmamaktadır.
 • Servis sağlayıcı ve sistem yapısı.
  1. Sitelerimiz Bilişim Park tarafından yayın yapmakta ve tamamı lisanslanmış ürünlere sahip olarak, 1(bir) asıl ve 1(bir) yedek (yurtiçi/yurtdışı) sunucu üzerinden hizmet vermektedir.

   Site içeriği Termal Kaplıcaları tarafından oluşturulmuştur. Sitede yer alan içerikler kurumumuzdan izin alınarak ve kaynak gösterilmek koşulu ile kullanıma açıktır.
 • Yasal yükümlülükler ve yaptırım.
  1. Tamamen yasal yükümlülüklere bağlı kalarak, kişisel gizlilik çerçevesinde, kullanıcı odaklı olarak sitemizde yer alan yapay zeka tarafından temin edilmiş veriler asla paylaşıma açık değildir.

   Sitede yer alan fotoğraf, doküman ve bilgiler için kişisel izinler alınmıştır. Sistem tarafından kontrol edilen bu içeriğin izinsiz kullanılması suçtur.

   Kişisel hakların ihlali ve/veya marka ihlalleri karşısında sözlü/yazılı ihtar sonrasında gerekli işlemler gerçekleştirilmelidir. Aksi durumlarda ise resmi tahkikat yolu açıktır.


Banka Hesap Numaramız
VAKIF BANK YALOVA ŞB.
IBAN NO : TR 4800 0150 0158 0072 9733 8372
HESAP ADI : YALOVA KAPLICALARI
YALOVA TERMAL KAPLICALARI TARİHİ VE ÇEVRESİYLE Nurhan Atasoy - Naci Görür - Celal Şengör - Sümer Atasoy - A. Çağrı Başkurt - Mehmed Burhan Topsöğüt Yalova Termal’in en büyük mimarı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aziz hatırasına arz-ı şükranla ithaf olunur Proje Danışmanı ve Yürütücüsü NURHAN ATASOY Editör A. ÇAĞRI BAŞKURT Grafik Fotoğraflar SERHAT GÖKÇAYLAR ATATÜRK KİTAPLIĞI SALT ARAŞTIRMA İ.Ü. NADİR ESERLER KÜTÜPHANESİ IRCICA ALMAN ARKEOLOJİ ENSTİTÜSÜ-İSTANBUL Kapak Görseli a.g.e. : Adı geçen eser a.g.m. : Adı geçen makale a.g.md. : Adı geçen madde bkz. : Bakınız BOA : T.C. Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri (T.C. Başbakanlık Osmanlı Arşivleri) DT : Doktora tezi DİA : Diyanet Vakfı İslâm Ansiklopedisi Ed. : Editör Haz. : Hazırlayan İA : MEB İslâm Ansiklopedisi M.Ö. : Milattan önce M.S. : Milattan sonra Nşr. : Neşreden s. : Sayfa vr. : Varak YLT : Yüksek lisans tezi yy : yüzyıl Yalova kaplıcaları kaynak suyunun 1911’de Roma’da kazandığı nişan BAŞLARKEN NURHAN ATASOY YALOVA TERMAL SAHASININ JEOLOJİK ÖZELLİKLERİ NACİ GÖRÜR - CELAL ŞENGÖR ROMA VE BİZANS DEVİRLERİNDE YALOVA TERMAL SÜMER ATASOY OSMANLI İMPARATORLUĞU DEVRİNDE YALOVA DAĞ HAMAMLARI A. ÇAĞRI BAŞKURT CUMHURİYET DEVRİNDE BİR YENİDEN DOĞUŞ HİKÂYESİ: “YALOVA DAĞ HAMAMLARI”NDAN “YALOVA TERMAL’E” A. ÇAĞRI BAŞKURT YALOVA TERMAL KAPLICALARI’NIN BUGÜNÜ NURHAN ATASOY MİLLETİMİZİN SADAKASI EBEMKUŞAĞI RENKLİ BİR BAHÇE: YALOVA TERMAL ATATÜRK ARBORETUMU A. ÇAĞRI BAŞKURT TEDAVİ AMAÇLI YAPILAN İLK SEYAHATLER VE TERMAL TURİZM KAVRAMI MEHMED BURHAN TOPSÖĞÜT DİZİN karda havuz keyfi, kar altında havuz, karlı havada havuz. kaça kadar açık kişiye özel masaj sultan hamam kadın erkek çınarcık armutlu bursa balıkesir kütahya yalova termal otelleri sağlık bakanlığı kaplıcaları termal/yalova termal otel yalova gokcedere termal otel yalova powered by Bilişim Park