ENGLISH

Kampanya ve haberler

 
Daha fazla fotoğraf için fotoğraf galerimize göz atınız.

TERMAL HAVADAN NASIL GÖRÜNÜYOR?

Kampnaya ve duyurular
T.C Sağlık Bakanlığı'ndan emekli olan ve çalışan personel (1.derece yakınları, anne, baba ve çocuklar), konaklamalarda % 50 [ Yüzde elli ] indirim hakkına sahiptir.

    Termal Kaplıcaları içerisinde yer alan; Çamlık Otel, Çınar Otel, Termal Otel ve Apart daireler; T.C Sağlık Bakanlığı Yalova Kaplıcaları İşletme İdaresi tarafından işletilmektedir.

    Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün sıklıkla ziyaret ettiği tesisimiz, manevi bir değere sahiptir.

Daha fazla bilgi >

    İçilebilir sularıyla ve eşsiz doğası ile , sağlık kaynağı olan tesisimizde; Valide Hamamı, Sultan Banyo, Kurşunlu Hamamı, Açık Havuz ve sıra banyolar bulunmaktadır.

    Konaklama yapmadan da faydalanabileceğiniz ünite ve banyolarımızla sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Daha fazla bilgi >>>

    Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün; " Burası geleceğin su şehri olacaktır ! " sözleri ile onurlandırdığı Termal Kaplıcaları, Yalova İl Merkezi'ne 12 Km uzaklıkta kurulu bir tesistir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından idare edilmekte olan tesis; otel, restoran, kaplıca üniteleri ve diğer teşebbüsleri ile tek elden yönetilmektedir.

    TERMAL TESİS tanımını dilimize kazandıran kaplıcamız; dünyaca üne sahip, altın madalya sahibi tek Türk Kaplıcasıdır. Sularının kaliteli ve içilebilir olması nedeni ile, kaplıcamız tüm dünyada emsallerine fark atmıştır.

    Bünyesinde barındırdığı otel ve hamamlar ile tek bir tesis içerisinde birden çok alternatifi müşterilerine sunan Termal Kaplıcaları, çevre yerleşim birimlerine yakınlığı ve doğal yapısıyla da sizlere dolu dolu bir tatil vaat etmektedir.

Banka Hesap Numaramız
VAKIF BANK YALOVA ŞB.
IBAN NO : TR 4800 0150 0158 0072 9733 8372
HESAP ADI : YALOVA KAPLICALARI İŞLETME İDARESİ
| Yasal Uyarılar | Gizlilik Sözleşmesi | Yardım S.S.S | Tesis Turu | Fiyatlar | Bize Ulaşın | English  

Rezervasyon : 0226 675 7400