ENGLISH

Kampanya ve haberler

 
Sık Sorulan Sorular ve Cevapları / S.S.S
Hafta içi hafta sonu fiyatlar değişiyor mu?
Fiyatlarımız hafta içi, hafta sonu olarak değişmemektedir.Sitemizde görülen fiyatlar güncel fiyatlarımızdır.
Kampanyalar ve indirimlerden nasıl faydalanabiliriz ?
Aksi bir durum ya da ek bir madde ile belirtilmediği sürece, bütün kampanyalar ya da indirimlerden sadece bir tanesi kullanılabilir. Örneğin eğer konaklama kampanyasından faydalanacak olursanız ( mesela 5 kal 3 öde gibi ) diğer indirimlerden ( personel indirimleri gibi ) faydalanamazsınız.
SNG / DBL ne anlama gelmektedir?
SNG ( Single yani Tek Kişilik Oda ) DBL ( Double yani Çift Kişilik Oda ) anlamına gelmektedir.
Oda fiyatları kişi başı fiyatı mıdır? Yoksa Oda fiyatı mı?
Oda fiyatlarımız ( SNG hariç ) kişi başı değil, 2 kişilik odanın fiyatıdır.
Her şey dahil sisteminiz var mı?
Otellerimizde Oda + Kahvaltı, Yarım Pansiyon ( Kahvaltı + Akşam Yemeği ) ve Tam Pansiyon ( Kahvaltı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği ) seçenekleri mevcuttur. Ancak, her şey dahil sistemi mevcut değildir.
Çamlık Otel'de belirtilen Ön / Arka odalar arasında nasıl bir fark var ?
Çamlık Otel fiyatlarında belirtilen Ön ve Arka Odaların standart açıdan hiçbir farkı yoktur.Ön Odalarımız bahçeye, Arka Odalarımız ormana bakmaktadır.Ön Odaların manzarası Arka Odalara oranla daha geniş ve ferah olduğundan biraz daha yüksek ücretlidir.
Odalarda kaplıca suyu var mı?
Kaplıca sularımız içindeki madensel maddeler ve mineraller açısından değerlendirildiğinde normal sıcak sudan farklıdır. Bu anlamda her bünyeye uygun gelmeyebilir. Bu nedenle, odalarımızda kaplıca suyu değil, normal ısıtma su kullanmaktayız. Odalarımızda duşkabin mevcuttur. Otel zemin katındaki özel kabinli küvetli banyolarımızda ise, kaplıca sularından yararlanmanız mümkündür
İnternet sitenizde birçok Otel ismi var? Hangisi size bağlı?
İnternet sitemizde görülen Termal Otel, Çamlık Otel, Çınar Otel ve Apart Dairelerin tümünün işletimi bizdedir. Çınar otel de kış döneminde Çamlık Otelin kapasitesi dolduğu zaman hafta sonları, yaz döneminde her daim açıktır. Bununla beraber Termal Otel, Çamlık Otel ve Apart Dairelerimiz 12 ay boyunca aralıksız faaliyet göstermektedir.
Sularınız içilebiliyor mu ?
Sularımız içilebilmekte ve kaplıca suyumuzun mide hastalıklarında iyileştirici özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle dünyadaki kaplıcalar arasında farklı bir yere sahiptir.
Otelde Konaklama yapmadan kaplıcalardan yararlanılabiliyor mu ?
Otelde konaklama yapmadan da İşletmemizdeki kaplıcalardan yararlanabilirsiniz. Tüm banyo ünitelerimizde emanet kasası ve soyunma kabinleri ile, havlu, mayo ve peştamal mevcuttur
Sevkli hasta kabulünüz var mı?
Sevkli hastalar için anlaşmalı olduğumuz bir kurum mevcut değil. Kişi buraya gelip tedavi olabilir. Ancak bu ücreti kişinin kendisinden tahsil ediyoruz. Eğer kişinin bağlı olduğu kurum, daha sonra bu parayı iade edeceğini belirtmişse, kişi bizim vereceğimiz fatura karşılığında bize yapmış olduğu ödemeyi kurumundan tahsil edebilir.
İnternet sitenizde birçok Hamam ve Banyo ismi var? Hangisi size bağlı?
İnternet sitemizde görülen bütün ünite ve banyolar tesisimiz tarafında işletilmekte ve idare edilmektedir.
| Yasal Uyarılar | Gizlilik Sözleşmesi | Yardım S.S.S | Tesis Turu | Fiyatlar | Bize Ulaşın | English  

Rezervasyon : 0226 675 7400